+ 48 690 333 735

W Sobotę 03.08.2019r nasze Stowarzyszenie brało udział w „II Święcie Jurajskiej Ryby”, nad Stawem Amerykan w Złotym Potoku. W programie imprezy przewidziane były liczne atrakcje. Impreza cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, zarówno mieszkańców jak i turystów. Wydarzenie to było dla nas doskonałą okazją do przybliżenia działalności Stowarzyszenia oraz zaprezentowania na zewnątrz potencjału gmin z obszaru działania objętego Lokalną Strategią Rozwoju. Na naszym stoisku, zainteresowanym oferowaliśmy doradztwo oraz konsultacje dotyczące możliwości ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych za pośrednictwem RLGD. Dodatkowo odwiedzający, mogli otrzymać materiały informacyjne, gadżety promujące nasze Stowarzyszenie oraz skorzystać z bezpłatnej degustacji wędzonego pstrąga z Gospodarstwa Rybackiego „PSTRĄG”- p. Andrzeja Grzesiaka.