+ 48 690 333 735

Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

Gadżety promocyjne dla turystów zakupione z projektu „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

Operacja miała na celu zakup materiałów promujących obszar partnerstwa RLGD „Jurajska Ryba”, była realizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach.

Pieniądze z dotacji MGOK Żarki otrzymał w konkursie ogłoszonym przez RLGD „Jurajska Ryba” w 2019 r. w ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem na operacje w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020.

W ramach projektu zostały zakupione:

– Wodoodporna mata piknikowa, plażowa w pokrowcu – 200 szt.

– Torba sportowa z przegrodą z przodu – 400 szt.

– Saszetka na rower do przypięcia, z kieszenią zamykaną na zamek i miejscem do podpięcia urządzenia multimedialnego z przezroczystą przegrodą – 100 szt.

– Dmuchane rękawki do pływania dla małych dzieci – 100 szt.

– Torba plażowa zamykana na rzep – 200 szt.

– Kubek 400 ml ze szczelnym zamknięciem – 100 szt.

– Plecak z przednią kieszenią i główną przegrodą na zamek błyskawiczny – 100 szt.

– Brelok w kształcie rybki – 200 szt.

– Magnes – 200 szt.

– Ulotki do gadżetów – 2000 sztuk.

Ulotki są wydawane z każdym przedmiotem zakupionym z projektu. Na materiałach wydawanych i udostępnianych w wersji elektronicznej znalazły się odpowiednie treści zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PO RYBY.

Gadżety są dystrybuowane przez punkt informacji turystycznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i w Starym Młynie w Żarkach. Trafiają do rąk osób zainteresowanych turystyką. Do każdego gadżetu została dołączona ulotka promująca obszar, przymocowana w sposób trwały.

Projekt pt. „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba” na operację w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” W ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie 2.1.2 Spójny system informacji i promocji obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

Umiejętności

Opublikowano w dniu

16 grudnia 2020