+ 48 690 333 735

W Sobotę 06 Sierpnia 2022r nasze Stowarzyszenie brało udział w „III Święcie Jurajskiej Ryby”, nad Stawem Amerykan w Złotym Potoku.

W programie imprezy przewidziane były liczne atrakcje. Mieszkańcy Złotego Potoku oraz liczni turyści uczestniczyli między innymi w zawodach wędkarskich, w pokazie kulinarnym, a dzieci mogły wykazać się swoją kreatywnością podczas konkursu plastycznego. Sobotni wieczór upłynął pod znakiem wspaniałych koncertów, a na scenie przed swoją publicznością wystąpili Nowator, B-QLL, a także Greso.

Wydarzenie to, przede wszystkim było dla nas doskonałą okazją do przybliżenia działalności Stowarzyszenia oraz zaprezentowania na zewnątrz potencjału gmin z obszaru działania objętego Lokalną Strategią Rozwoju. Na naszym stoisku, zainteresowanym oferowaliśmy doradztwo oraz konsultacje dotyczące możliwości ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych za pośrednictwem RLGD. Dodatkowo odwiedzający, mogli otrzymać materiały informacyjne, gadżety promujące nasze Stowarzyszenie oraz skorzystać z bezpłatnej degustacji wędzonego pstrąga z Gospodarstwa Rybackiego „PSTRĄG” z Sygontki